Piksi nije mogao da veruje šta čuje! Ne razumem, da li može neko da mi objasni?

Navijači na stadionu u Leskovcu skandirali su “‘Ajmo, ‘ajde, svi u napad” dok je Srbija vodila 2:0 protiv Švajcarske, a selektoru Draganu Stojkoviću nije bilo jasno zašto.

Fudbalska reprezentacija Srbij upisala je važnu pobedu (2:0) prvu u Ligi nacija. Izabranici Dragana Stojkovića Piksija su nadigrali “sajdžije” u Leskovcu. Poveli su “orlovi” autogolom, Niko Elvedi nas je častio u prvom minutu nadoknade prvog poluvremena, dok je Švajcarce na kolena bacio Aleksandar Mitrović u 61. minutu, a jedan od junaka trijumfa bio je i Pregrad Rajković, koji je briljirao na golu, odbranio penal i sačuvao našu mrežu.

Hteli su navijači ubedljiviji trijumf, pa su posle 2:0 tražili od igrači da idu u napad, ali Piksiju nije bilo jasno zašto.

Da mi neko objasni nešto, jer ne razumem najbolje. Mi vodimo 2:0, tamo negde u 80. i nekom minutu i čujem sa tribina “Ajmo, ajde, svi u napad”. E, te stvari ne razumem – kazao je selektor posle utakmice.

Dobio je brzo odgvoor zašto.

Lepše zvuči 3:0!

Dragan Stojković Piksi u neverici zbog skandiranja navijača

Selektor se na to nasmejao.

U redu, imao je Jović šansu glavom za 3:0, ali “Ajmo, ajde”, a imaš 2:0, malo je za mene nerazumljivo. Treba ljudi malo da se edukuju, da razumeju neke stvari, da kada vodiš 2:0 budeš organizovan u odbrani, na mestu sa nogama, lako je reći “Ajmo, ajde, svi u napad”. Malo je simpatično, ali dobro – dodao je selektor.

Fudbaleri Srbije su posle pobede na trećem mestu na tabeli sa četiri boda, dok je Švajcarska poslednja bez bodova. Srbija će za 15. oktobra gostovati Španiji u Kordobi (20.45), dok će Švajcarska dočekati Dansku.

Bonus video

Reakcije posle osvete Švajcarcima! Tako se gine za grb, treba se ložiti kao Birmančević, oranica...

Fudbal

Fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je selekciju Švajcarske u Leskovcu sa 2:0 (1:0) u trećem kolu grupe četiri A Lige nacija na stadionu “Dubočica”.