Bravo! Zlato za Milicu u Kopru!

Reprezentativka Srbije, džudiskinka Proletera iz Zrenjanina, Milica Radaković, na kadetskom Evro kupu u Kopru u Sloveniji, osvojila je zlatnu medalju.

Evro kup u živopisnom slovenčakom gradu okupio je džudiste iz 26 zemalja, preko petsto takmičara, 326 u muškoj i 184 u konkurenciji sama.

– Milica je bila sjajna, superiorna savladala sve protivnice u svojoj kategoriji i zasluženo stigla do zlatnog trona – poručio je trener Nikola Savatović.

Čelsi bolji od "svraka", Junajted upisao novi poraz!

Fudbal

Fudbaleri Čelsija slavili su protiv Njukasla 2:1, Kristal palas je porazio Totenhem 1:0, a Mančester junajted je doživeo poraz protiv Vest Hema 2:1 u 9. kolu Premijer lige.