Fudbalska reprezentacija Srbije slavila je večeras u Leskovcu sa 2:0 (1:0) u 3. kolu Lige nacija.

Bravo “orlovi”, tako se igra i bori za svoju zemlju! Slatka osveta je servirana, Švajcarci su potpuno nadigrani na stadionu “Dubočica”, a naša selekcija potpuno zasluženo je upisala prvi trijumf u Diviziji A, koji je mogao da bude i znatno ubedljiviji!

Motivisano, hrabro, sa ogromnom željom izašli su naši momci na teren. Onima koji su bili akteri Mundijala u Rusiji 2018. i Kataru 2022. sigurno su bile u glavi porazi od “sajdžija”, koji su ih i eliminisali sa tih takmičenja.

Revanš za to svi su priželjkivali, kako u taboru Srbije, tako i navijači, koji su salvom zvižduka dočekali kapitena gostiju, provokatora Granita Džaku. I konačno smo dočekali – autogolom Elevdija u nadoknadi prvog poluvremena i majstorijom kapitena Aleksandra Mitrovića u 61. minutu usledilo je ogromno slavlje sa 8.000 ljudi na tribinama u Leskovcu. Na sve to treba dodati i fantastičnu odbranu Predraga Rajkovića, koji je u 72. minutu skinuo jedanaesterac Brilu Embolu.